Szanowni Państwo,

Z dniem 01.07.2017 praktyka kancelarii MSDP została włączona w struktury kancelarii PBC, w której Pan Michał Sokołowski objął stanowisko Partnera. Zapraszamy do kontaktu pod adresem:

www.pbcconsulting.pl

Z poważaniem

Kierownictwo

Właścicielem kancelarii jest Michał Sokołowski, doradca podatkowy (nr wpisu: 11286). Michał Sokołowski zdobywał doświadczenie zawodowe w dziale doradztwa podatkowego renomowanej międzynarodowej firmy audytorskiej i doradczej KPMG. Przez ponad pięć lat pracował w biurze KPMG w Poznaniu, gdzie doradzał czołowym polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom w zakresie podatków dochodowych oraz VAT. Przeprowadzał przeglądy w zakresie podatku CIT i VAT w ramach badania sprawozdań finansowych. Był również prelegentem podczas cyklicznych seminariów o tematyce podatkowej (tzw. śniadań podatkowych) organizowanych dla klientów, w tym w seminarium podatkowym współorganizowanym z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową.

Ponadto, przez ponad dwa i pół roku pracował w dziale doradztwa podatkowego w biurze KPMG w Hamburgu, gdzie w szczególności uczestniczył w świadczeniu usług doradztwa podatkowego w zakresie podatku VAT i przygotowywał bieżące rozliczenia VAT dla klientów. Brał również udział w doradztwie na rzecz niemieckich i międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie opodatkowania ich działalności w Polsce.

Michał Sokołowski mówi po angielsku i niemiecku.

Michał Sokołowski jest członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Jako doradca podatkowy jest zobowiązany zachować w tajemnicy fakty i informacje, z którymi zapoznał się w związku z wykonywaniem zawodu. Zgodnie z wymogami Ustawy o Doradztwie Podatkowym, prowadzona przez kancelarię działalność jest objęta obowiązkowym ubezpieczeniem OC.

Kancelaria współpracuje z radcą prawnym, adwokatem i notariuszem.

Kontakt

+48 506 606 659

 

Biuro

ul. Piaskowa 3/3

61-753 Poznań